Apie mus

MatematikosKnygos.lt – 2021 metais įkurta internetinė parduotuvė, kurioje galite patogiai, saugiai ir puikia kaina įsigyti naujausius autoriaus, bendraautoriaus Vaidoto Mockaus matematikos žinynus, bei uždavinynus.

Uždavinynai bei žinynai, kuriais prekiaujama šioje el. parduotuvėje, naudingi besiruošiant kontroliniams darbams, svarbiems atsiskaitymams (PUPP, VBE ir kt.), bei įtvirtintant matematikos žinias.

Mūsų asortimente rasite didžiąją dalį Vaidoto Mockaus išleistų leidinių, tad galite rasti knygas, skirtas visiems moksleiviams – nuo pirmoko, iki dvyliktoko.

Parduodami uždavinynai naudingi ne tik moksleiviams, bet ir matematikos mokytojams. Uždavinynus galima naudoti kaip papildomą mokomąją medžiagą, pavyzdžiui uždavinius sprendžiant klasėje, ar skiriant uždavinius kaip namų darbus.

Mums svarbus kiekvienas klientas, todėl siekiame užsakymus įvykdyti kuo greičiau. Dažnai siuntas išsiunčiame tą pačią dieną, net ir po darbo valandų.

Turite klausimų, ar neradote norimos knygos? Kreipkitės! Kontaktinę informaciją, formą galite rasti “Kontaktai” puslapyje.

Jei negalite įsigyti knygų be išankstinės sąskaitos, kviečiame užpildyti išankstinės sąskaitos formą.